Rada Gminy i Miasta Wyszogród

Kadencja 2018-2023 

 

   

 

Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Wyszogród:

 

Barbara Dominikiewicz

r.b.dominikiewicz@wyszogrod.pl

 

 

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy i Miasta Wyszogród:

 

Katarzyna Janczak

r.k.janczak@wyszogrod.pl

 

 

Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Wyszogród

przyjmuje interesantów

w piątki w godz. 9:00-11:00 w pok. 6 

w Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród

po wcześniejszym kontakcie z Biurem Rady 

 

Radni: 

Arkadiusz Błaszczyk-  r.a.blaszczyk@wyszogrod.pl

Andrzej Dobaczewski- r.a.dobaczewski@wyszogrod.pl

Marzena Goliszek- r.m.goliszek@wyszogrod.pl

Joanna Lewandowska- r.j.lewandowska@wyszogrod.pl

Wojciech Lubiszewski- r.w.lubiszewski@wyszogrod.pl

Piotr Majewski- r.p.majewski@wyszogrod.pl

Joanna Misiakowska- r.j.misiakowska@wyszogrod.pl  

Paulina Sieklucka- r.p.sieklucka@wyszogrod.pl

Marcin Sielczak- r.m.sielczak@wyszogrod.pl

Krzysztof Smółka- r.k.smolka@wyszogrod.pl

Marcin Stelmach- r.m.stelmach@wyszogrod.pl

Marzena Szymerska- r.m.szymerska@wyszogrod.pl

Jacek Wiśniewski- r.j.wisniewski@wyszogrod.pl

 




Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Izabela Boszko
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-06-25 12:12:49
  • Informacja zaktualizowana przez: Marcin Pieniążek
  • Data ostatniej aktualizacji: 2019-01-31 12:17:48
  • Liczba odsłon: 24438
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1942005]

przewiń do góry