ZARZĄDZENIE NR 17/2014



Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród z dnia 05 maja 2014r.



w sprawie: powołania składów obwodowych komisji wyborczych





Na podstawie art.182 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r.- Kodeks wyborczy ( Dz.U.Nr.21 poz.112 z późn.zm.) oraz Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Parlamentu Europejskiego



zarządzam co nastepuje



§ 1

Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014r. powołuję obwodowe komisje wyborcze w składach osobowych określonych w załączniku nr.1 do zarządzenia.



§ 2



Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.









Burmistrz Gminy i Miasta

Wyszogród

/-/ Mariusz Bieniek



                                       Załacznik nr.1 do Zarządzenia Burmistrza                                                   Gminy i Miasta Wyszogród nr.
                                     z dnia 05 maja 2014r.

SKAŁAD OSOBOWY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH


Obwód głosowania nr.1    Sala Posiedzeń przy Hali Sportowej w Wyszogrodzie
1. Justyna Kobla     zam.Wyszogród
2. Renata Ryszkowska  zam.Wyszogród
3. Anna Kolczyńska zam.Wyszogród
4. Kamil Rząp  zam.Wyszogród
5. Beata Joanna Wolska  zam.Wyszogród
6. Maria Jadwiga Krzemińska zam.Wyszogród
7. Karolina Jasińska zam.Wyszogród

Obwód głosowania nr.2     Gimnazjum w Wyszogrodzie
1. Beata Kamińska  zam.Wyszogród
2. Marta Tomkiewicz zam.Wyszogród
3. Katarzyna Walczak zam.Wyszogród
4. Adrian Rząp zam.Wyszogród
5.Grażyna Piotrowska zam.Wyszogród
6.Mariola Więckowska zam.Wyszogród
7.Małgorzata Bartosińska zam.Wyszogród

Obwód głosowania nr.3    Hala Sportowa w Wyszogrodzie
1. Magdalena Szczudło zam.Wyszogród
2. Maria Lichota zam.Wyszogród
3. Urszula Caban zam.Wyszogród
4. Anna Małek zam.Wyszogród
5.Zofia Majewska zam.Wyszogród
6.Małgorzata Winczyńska zam.Wyszogród
7.Piotr Rasztemborski zam.Wyszogród

Obwód głosowania nr.4    Remiza OSP w Drwałach
1. Jan Boszko zam. Drwały
2. Zofia Wawrzyńska  zam.Wyszogród
3. Genowefa Szafaryn zam.Wyszogród
4. Kinga Dominika Nikifor zam.Wilczkowo
5. Marcin Bogiel zam.Marcjanka
6.Urszula Ambroziak zam.Rakowo
7.Hanna Ząbek zam.Rakowo

Obwód głosowania nr.5   Szkoła Podstawowa w Rębowie
1. Ewa Smółka zam.Wyszogród
2. Jadwiga Klusiewicz zam.Wyszogród
3. Danuta Elżbieta  Gwiazda zam.Rębowo
4. Agata Malczewska zam.Rębowo
5. Aleksandra Katarzyna Szajewska zam.Wyszogród
6. Elżbieta JózefaJędryczka zam.Rębowo
7.Katarzyna Dorota Górecka zam.Rębowo


Obwód głosowania nr.6    Szkoła Podstawowa w Kobylnikach
1. Jerzy Lewandowski  zam.Kobylniki
2. Dorota Magdalena Kopera zam. Grodkowo
3. Teresa Jadwiga Jarzyńska-Koper zam.Kobylniki
4. Ewa Organek zam.Słomin
5. Aneta Sidor zam.Wyszogród
6.Irena Bogusława Dzierzbińska zam.Kobylniki
7.Mariola Olszewska zam.Słomin

Obwód głosowania nr.7     Dom Pomocy Społecznej w Wyszogrodzie
1. Maria Szmulewicz zam.Wyszogród
2. Karolina Ewa Goszczyńska zam.Wyszogród
3. Barbara Anna Kopańska zam.Wyszogród
4. Elżbieta Rutecka zam.Wyszogród
5. Anna Ziębicka zam.Wyszogród
6.Piotr Cezary Kafliński zam.Wyszogród





Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Pawlak Krzysztof
  • Data udostępnienia w BIP: 2014-05-05 16:23:14
  • Informacja zaktualizowana przez: Pawlak Krzysztof
  • Data ostatniej aktualizacji: 2014-05-06 12:02:55
  • Liczba odsłon: 328
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1953192]

przewiń do góry